اکانت تریدینگ ویو

اکانت تریدینگ ویو

نرم افزار تریدینگ ویو (tradingview) یکی از قوی ترین و برجسته ترین نرم افزار های تحلیل انواع بازارهای مالی مثل ارز دیجیتال، طلا، بورس، فارکس و … می باشد که در نوبه خود بی نظیر است.
این نرم افزار با قابلیت استفاده در نسخه وب، دسکتاپ و اپ اندروید و IOS ، به خوبی توانسته همیشه در دسترس کاربران خود بوده و نیاز های تحلیلی آنها را مرتفع کند.
از بهترین ویژگی های این نرم افزار قابلیت اضافه کردن بی نهایت اندیکاتور بر روی چارت تحلیلی می باشد و کاربران می توانند با خرید اکانت تریدینگ ویو نسخه پرمیوم آن، به تمامی امکانات آن دسترسی داشته باشند.
یکی دیگر از ویژگی های تردیدینگ ویو، داشتن آلارم می باشد، بدین صورت که شما روی چارت هر قیمتی که مد نظر دارید روند چارت به آن برسد به شما هشدار داده تا شما سریعا بتوانید بررسی نموده و استراژی مد نظر خود را برای خرید و فروش صورت دهید. این آلارم همزمان بر روی تمامی نسخه های این نرم افزار به صدا در می آید و در صورت دسترسی به سیستم نداشتن، به راحتی میتوانید با تلفن همراه خود این هشدار را دریافت کنید.
برای استفاده از تریدینگ ویو می بایست اقدام به تهیه اکانت تریدینگ ویو نمایید که در ادامه توضیحات لازمه خدمتتان ارائه می شود

نکاتی درباره خرید اکانت تریدینگ ویو

نرم افزار تریدینگ ویو برای مشتریان و کاربران خود 4 نوع پکیج را در نظر گرفته است :
Basic :
در این پکیج که رایگان می باشد اکثر امکانات قفل می باشد و استفاده از اندیکاتور ها به تعداد محدودی محدود شده است و عملا این نرم افزار در نسخه basic کاربردی ندارد و فقط به درد براندازی کردن محیط می خورد.
Pro :
در نسخه پرو نرم افزار تریدینگ ویو، امکان استفاده از 5 اندیکاتور هم زمان بر روی چارت مهیا می باشد وه ده سرور همزمان برای هشدار و آلارم دادن برای این پکیج در نظر گرفته شده است، همچنین می توان همزمان 2 چارت را بر روی هم قرار داد و انالیز صورت داد.لازم به ذکر است در این نسخه نمایش تبلیغات آزاردهنده فعال می باشد.
Pro+ :
در چکیج پرو پلاس استفاده از 10 اندیکاتور بر روی چارت امکان پذیر شده است و از تمامی چارت ها می توان خروجی نسخه اکسل و …تهیه کرد، به طور همزمان 4 چارت را می توان بر روی هم قرار داد و 30 سرور همزمان برای اطلاع رسانی فعال شده است.در این نسخه تبلیغات حذف شده است.
Premium :
بهترین نسخه اکانت تریدینگ ویو، نسخه پرمیوم این نرم افزار می باشد، در این نسخه تمامی ویژگی های این نرم افزار باز شده و به راحتی میتوانید لذت استفاده و نهایت استفاده از تحلیل را ببرید. استفاده همزمان 25 اندیکاتور بر روی چارت، باز کردن 8 چارت بر روی هم و بیش از 400 سرور اطلاع رسانی برای این پکیج قرار داده شده است و کلی از امکانات دیگر که می توانید در سایت تریدینگ ویو ملاحظه نمایید.

اکانت تریدینگ ویو نسخه آزمایشی چیست ؟

تریدینگ ویو برای جذب مشتریان خود و ترغیب آنها برای خرید نسخه یک ساله این نرم افزار، نسخه پرمیوم را به صورت یک ماه آزمایشی با قابلیت تمامی امکانات و فول، در اختیار کاربران قرار می دهد تا استفاده کنند و پس از آن تصمیم به خرید بگیرند. برای فعال سازی این اکانت نیاز به داشتن حساب وریفای شده بانکی در خارج از ایران می باشد که می بایست فعال شده باشد تا مورد تایید مسترکارت و پی پال قرار گیرد تا روند ثبت نام تکمیل شود. شما کاربران عزیز می توانید با پرداخت حداقل هزینه اکانت ازمایشی نسخه پرمیوم را از ما خریداری کرده تا در اختیار شما قرار گیرد.
این اکانت به صورت یک ماهه فعال می شود و پس از پایان یافتن آن به راحتی میتوانید از اطلاعات خود نسخه بکاپ تهیه کنید و مجدد اقدام به خرید اکانت تریدینگ ویو نمایید و اطلاعات بکاپ خود را بارگزاری کنید.