انتقال بکاپ و دیتا در تریدینگ ویو

آموزش انتقال اطلاعات در تریدینگ ویو

کاربرانی که از نسخه ماهانه تریدینگ ویو استفاده می کنند حتما در جریان هستند که می بایست بعد از پایان یافتن اشتراک یک ماهه، مجدد اقدام به خرید اکانت تریدینگ ویو نسخه پرمیوم نمایند و اقدام به انتقال اطلاعات خود از اکانت قبلی به اکانت جدید نمایند.

برای انتقال اطلاعات از اکانت قبلی خود به روش زیر اقدام نمایید : 

1 ) ابتدا بر روی قسمت مشخص شده در نصویر ( Manage chart layouts ) کلیک کنید 

2) تیک گزینه Sharing On را بزنید

بکاپ تریدینگ ویو

3) لینک آدرس را از آدرس بار مرورگر خود کپی کنید و در Notepad ذخیره کنید

بکاپ تریدینگ ویو

4 ) بعد از خالی کردن هیستوری مرورگر خود و لاگین کردن در اکانت جدید پرمیوم و یا در مرورگر دیگری با اکانت پرمیوم در تریدنگ ویو لاگین کنید و آدرس لینکی که کپی کرده بودید را در مرورگر خود وارد کنید تا صفحه تریدینگ باز شود. بعد از لود شدن بر روی گزینه Copy کلیک کنین و Save را بزنید. به همین راحتی می توانید اطلاعات خود را از یک اکانت به اکانت دیگر منتقل کنید.

نکات مهم قبل از انتقال بکاپ به اکانت دیگر

* برای انتقال اطلاعات بهتر است ابتدا با در مرورگر دیگری که هیستوری آن کاملا خالی شده است با اکانت پرمیوم لاگین کرده و آدرس اطلاعات از اکانت قبلی را طبق راهنمایی که در بالاتوضیح داده شد کپی کرده و در مرورگری که اکانت پرمیوم را در آن لاگین کرده اید باز کنید.

* در صورتیکه فقط از یک مرورگر استفاده می کنید ابتدا طبق راهنمای بالا آدرس چارت را در یک فایل Notepad ذخیره کرده و  بعد، هیستوری مرورگر خود را کاملا پاک و سپس با اکانت پرمیومی که خریداری کرده اید لاگین نمایید و بعد آدرس چارتی که سیو کرده بودید را وارد کنید

* در صورتیکه هیستوری مرورگر را خالی نکنید و با اکانت جدید لاگین کنید اکانت پرمیوم شما به حالت Basic تغییر وضعیت می دهد و دیگر نمیتوانید از امکانات پرمیوم استفاده کنید و می بایست مجددا اقدام به خرید اکانت تریدینگ ویو نمایید.

* کپی کردن آدرس URL یک چارت کافی می باشد و نیازی به کپی کردن تمامی چارت های واتچلیست نمی باشد.