3 نکته ای که هر معامله گر رمزنگاری باید در مورد مبادلات مشتقات بداند

3 نکته ای که هر معامله گر رمزنگاری باید در مورد مبادلات مشتقات بداند

درک سود باز ، نرخ بودجه و تفاوت بین قراردادهای آتی ، نقطه شروع هر سرمایه گذار علاقه مند به تجارت مشتقات مبتنی بر رمزنگاری است.
در دو سال گذشته قراردادهای آتی به طور گسترده ای در میان معامله گران ارزهای رایج محبوب شده اند و این امر مشهودتر است زیرا در سه ماه دو برابر سود سهام مشتقات بیش از دو برابر شده است.

اثبات بیشتر محبوبیت آنها در حالی بود که گردش مالی آتی از طلا پیشی گرفت ، این بازار با 107 میلیارد دلار حجم روزانه یک بازار کاملاً جا افتاده است و میتوان با خرید اکانت تریدینگ ویو تحلیل های درستی برای ان انجام داد

با این حال ، هر صرافی دفترچه سفارش ، محاسبه شاخص ، محدودیت های اهرم و قوانین خاص خود را برای حاشیه متقابل و جداگانه دارد. این اختلافات ممکن است در ابتدا سطحی به نظر برسد ، اما بسته به نیاز بازرگانان می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند.

همانطور که در بالا نشان داده شد ، در کل سودهای آتی مجموع از 19 میلیارد دلار به 41 میلیارد دلار فعلی در سه ماه رسیده است. در همین حال ، حجم معاملات روزانه از 120 میلیارد دلار فراتر رفته است که بالاتر از 107 میلیارد دلار طلا است.

در حالی که معاملات آتی Binance سهم بیشتری از این بازار را در اختیار دارند ، تعدادی از رقبا دارای حجم مناسب و سود باز هستند ، از جمله FTX ، Bybit و OKEx. برخی از اختلافات بین مبادلات واضح است ، مانند قرارداد FTX دائمی (مبادله معکوس) هر ساعت به جای پنجره معمول 8 ساعته.

توجه داشته باشید که CME علی رغم ارائه قراردادهای انحصاری ماهانه ، چگونه مقام سوم معاملات آتی بیت کوین (BTC) را در اختیار دارد. بازارهای مشتقه سنتی CME همچنین به دلیل داشتن 60٪ واریز سود حاشیه ای متمایز هستند ، اگرچه کارگزاران ممکن است اهرمی برای مشتریان خاص فراهم کنند.

قراردادهای Stablecoin در مقابل قراردادهای حاشیه ای توکن
در مورد مبادلات رمزنگاری ، اکثر آنها تا 100 برابر اهرم را مجاز می دانند. سفارشات Tether (USDT) معمولاً به صورت BTC تعریف می شوند. در همین حال ، کتاب های سفارش معکوس دائمی (حاشیه رمز) در قراردادها نمایش داده می شوند که بسته به مبادله ممکن است 1 یا 100 دلار ارزش داشته باشند.
تصویر بالا نشان می دهد که ورود سفارش معاملات آتی Bybit USDT به مقداری با ارزش BTC نیاز دارد و در Binance نیز همین روش انجام می شود. از سوی دیگر ، OKEx و FTX گزینه ساده تری را به کاربران ارائه می دهند که به مشتری اجازه می دهد مقدار USDT را وارد کند ، در حالی که به طور خودکار به شرایط BTC تبدیل می شود.

,
Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *